حراج!
تربیت معلم هنر

پک دوره آموزش معلم هنر برای زنگ هنر و دوره تربیت مربی هنر پیش دبستانی با تخفیف ویژه

تومان1,800,000 تومان1,149,000

اضافه به علاقه مندی ها
اضافه به علاقه مندی ها

توضیحات

دوره مجازی آموزش مربی هنر پیش دبستانی و خردسالان( چگونه به خردسالان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه مربیان پیش دبستانی و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی خردسالان

و

دوره مجازی آموزش معلم هنر برای زنگ هنر ( چگونه به کودکان و نوجوانان آموزش هنر بدهیم.)  ویژه معلمان هنر ، مربیان و کلیه افراد شاغل یا جویای کار در حوزه ی کودک و نوجوان

دوره مجازی آموزش مربی هنر پیش دبستانی و خردسالان به جزئیات مطالب خواهد پرداخت و علاوه بر اینکه برای  مربیان هنر، پیش دبستانی و مهد کودک طراحی شده است برای دانشجویان و فارغ التحصیلان هنرِ جویای کار بسیار مفید و قابل استفاده می باشد.

در این آموزشها شما با نکات بسیار مهم و کلیدی در نحوه تربیت و آموزش درست هنر به خردسالان و کودکان پیش دبستانی به صورت کاملا کاربردی آشنا می شوید و می توانید اطلاعات، تخصص و اعتماد به نفس لازم برای اداره یک کلاس هنری  مطابق با استاندارد ها به طور کامل بدست آورید.

رازی که موجب شده مربیان هنر از آموزش هنر لذت ببرند و همیشه برای کلاس خود برنامه داشته باشند.

اگر مشکل شما به عنوان یک معلم هنر این است که شک دارید که آیا آموزش هایی که به بچه ها می دهید مطابق با استانداردهاست یا نه ما آن را حل کرده ایم. ما به شما نحوه کار را یاد می دهیم و به شما برنامه هایی خواهیم داد که مطمئن خواهید شد مطابق با آن به صورت استاندارد آموزش خواهید داد و مهم تر از آن اینکه هیچوقت از کار خود خسته نخواهید شد.

مزیت دوره ما این است که در کمتر از دوماه خود توانایی طرح درس نویسی را پیدا خواهید کرد و رفته رفته بدون نیاز به آموزش های بیشتر می توانید برای بچه ها برنامه داشته باشید برای همه سال برنامه تدارک بدهید.

برنامه هایی که تدارک دیده ایم موجب آزاد شدن ساعات مفیدی از زمان شما می شود تا بتوانید وقت بیشتری در اختیار داشته باشید و دغدغه برنامه های کلاسی را نداشته باشید، در عین حال از آموزش خود لذت ببرید و رفته رفته برای داشتن کلاس های تابستانی شاگردانی را همپای خود گردانید.

اگربتازگی  در زمینه آموزش هنر به بچه ها چه در آموزشگاههای هنری و یا پیش دبستانی و مهد کودک شروع به کارکرده اید با دوره مجازی آموزش مربی هنر پیش دبستانی و خردسالان  میتوانید از تجربیات بیست ساله مولف کتاب ” کارگاه هنر کودک” استفاده کنید و آموزشهای خود رامطابق با استانداردها در این حوزه آغاز کنید.

اگر سابقه کار در زمینه آموزش هنر به بچه ها  را دارید این دوره به شما کمک میکند تا با استاندارد های آموزش و تربیت درست هنری برای بچه ها بصورت کاربردی و ذکر مثال آگاه شده و  از نقاط ضعف و قوت آموزش و نحوه برخورد خود با بچه ها مطلع شوید آنرا بهبود بخشیده و ارتقا دهید. 

اگر مربی پیش دبستانی و مهد کودک هستید ولی برنامه کار ندارید و نمی دانید یک کلاس هنر را چگونه باید اداره کنید این دوره به مربیان هنر کمک میکند تا برنامه مدونی برای اداره یک کلاس هنر خارق العاده داشته باشند به نحوی که هم معلم از آموزش خسته نشود هم اصل آزادی و لذت و آموزش غیر مستقیم برای بچه ها رعایت شده و بچه ها از حضور در کلاس لذت ببرند

اگر مدیر سک آموزشگاه هنری هستید با دانستن نکات این آموزش ها می توانید بر کار مربیان هنر مرکز آموزشی خود نظارت کرده و عملکرد مجموعه ی خود را ارتقا دهید. 

دوره های آموزش هنر پویه برای کسانی که می خواهند مربی هنر پیش دبستانی ، مهد کودک و به صورت کلی خردسالان باشند یا در حال حاضر مربی و معلم هنر پیش دبستانی هستند طراحی شده است.

کسانی که علاقه مند به کار در حوزه خردسالان هستند و حتی تحصیلات هنری ندارند می توانند با گذراندن دوره های آموزشی هنر پویه اطلاعات، تخصص و اعتماد به نفس لازم برای اداره یک کلاس هنر را بدست آورند و نیز مربیان و معلمان هنر که در حال حاضر مشغول آموزش در پیش دبستانی و مهدکودک هستند می توانند با طی کردن این دوره، آموزش های خود را ارتقاء دهند.

سرفصلهای دوره عبارتند از:
تئوری: آموزش روش درست آموزش هنر به خردسالان با تکیه بر نکات کلیدی، استاندارد و کاربردی
عملی: آموزش روشهای کار با آبرنگ، مدادرنگ، مدادشمعی، پاستل گچی، گواش و… درپنج حوزه طراحی، نقاشی، چاپ دستی، کلاژ و حجم سازی
 

پس از ثبت نام، شما به مدت ده هفته: هر هفته از ما ایمیلی دریافت می کنید که شامل صوت، فیلم و برنامه ای برای شروع و ادامه کارتان است. در طول یک هفته تمرینات مربوطه را انجام داده   نمونه تکالیف خود را برای ما بوسیله تلگرام  و یا ایمیل ارسال کرده و پس از رفع اشکال، صوت، فیلم و برنامه های بعدی را دریافت خواهید نمود. ویژگی منحصر به فرد این دوره امکان ارتباط مسقیم شما با مدرس، طرح سوالات و رفع اشکال میباشد.

موفق باشید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پک دوره آموزش معلم هنر برای زنگ هنر و دوره تربیت مربی هنر پیش دبستانی با تخفیف ویژه”

شما شاید این را هم دوست داشته باشید